Aplikácia QES bezplatne z Microsoft Store.

Získať aplikáciu QES pre Windows 10 - 32 bits.

Získať aplikáciu QES pre Windows 10 - 64 bits.

Od 21. júna 2021 začína ministerstvo vnútra vydávať občianske preukazy a povolenia na pobyt cudzinca s novým čipom. Požiadajte o nový čip od 21.06.2021, keďže certifikáty vydané na starý čip bude možné používať len do konca roku 2022.

Aplikácia QES 32

QES.zip v.1.0.x.xx (32-bit, SHA-256, zip, 3.9 MB)

0 €

Aplikácia QES 64

QES64.zip v.1.0.x.xx (64-bit, SHA-512, zip, 4.9 MB)

0 €

Na stiahnutie

Aplikáciu QES nie je potrebné inštalovať. Stačí stiahnuť z web adresy a spustiť vo Windows a odblokovať (Unblock App in Windows Defender SmartScreen), prípadne nastaviť predvolené hodnoty a uložiť nastavenia. Ak chcete nainštalovať QES aplikáciu ako default aplikáciu lokálneho používateľa pre otváranie (associations) ASiC súborov (*.asice, *.asics, *.sce, *.scs), (*.zep) a (*.p7m):
  1. Po spustení QES.exe kliknete na tlačidlo "?" a
  2. zaškrtnite "Install ASiC Wind." (zopakovať ak už je zaškrtnuté), čím sa otvorí prieskumník a vyhotoví odkaz na Pracovnú plochu, alebo v príkazovom riadku zadajte parameter "-i", napr. "QES.exe -i",
  3. v prieskumníkovi kliknite pravým tlačidlom myši na súbor "QES_Install.bat",
  4. v ponuke kliknite na "Spustiť ako správca".

Príklad dokumentov na otestovanie podpisov identifikovaných cez identifikátor podpisu podpísaného dokumentu (DSId) a časových pečiatok v "ATest.asice", ktorý obsahuje ASiC a PDF vnorený kontajner. A príklad použitia v príkazovom riadku:

  1. "QES32.exe /p doc.pdf /DSId doc.pdf.DSId" or
  2. "QES64.exe /a ATest.asice /DSId ATest.asice.DSId"
© 2021 Aplikácia QES - BX Soft
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!